OPTICO Customized 1310nm 1064nm MEMS VOA
Mikro-elektro-mechanický systém variabilního optického atenuátoru OPTICO (MEMS VOA) je řízení výkonu a ekvalizace ve vícekanálovém DWDM systému.
Variabilní optický atenuátor MEMS společnosti OPTICO photonics využívá mikro elektrostatické otáčení řídicího zrcátka. Jsou to dynamické a spojité proměnné optické útlumové články, které mohou být tmavé nebo světlé @0V.
S výhodou vynikající trvanlivosti a opakovatelnosti MEMS a nízké vložné ztráty a velmi kompaktní velikosti lze MEMS VOA snadno monitorovat a ovládat online softwarem.
Diagram struktury produktů (nm)

| Lenth | 17 mm |
| Průměr | 5,5 mm |
Specifikace produktů
| Provozní vlnová délka (nm) | 1310 nebo 1064 |
| Typ útlumu | Temný |
| Útlum stavu blokování (dB) | Větší nebo rovno 40 |
| Ztráta vložení (dB) | Menší nebo rovno 1,2 |
| Rozlišení útlumu | Kontinuální |
| Opakovatelnost@-20dB (20 sekund) | Menší nebo rovno 0.2 |
| Ztráta návratnosti (dB) | Větší nebo rovno 45 |
| Přenos optického výkonu (mW) | 500 |
| WDL(dB) | Menší nebo rovno {{0}},5@0dB, Menší nebo rovno 1,5@20dB v rozpětí 20nm |
| Doba odezvy (ms) | 2 |
| Hnací napětí (V) | 6.5 |
| Spotřeba energie (mW) | Menší nebo rovno 2 |
Provoz/skladovací teplota/Vlhkost:
| Provozní teplota (stupně) | -5~ plus 75 |
| Skladovací teplota (stupně) | -40~ plus 85 |
| Provozní vlhkost (v procentech RH) | 5~95 |
| Skladovací vlhkost (% RH) | 5~95 |
Pigtail a konektory
| Typ vlákna | Corning SMF 28e/HI1060 |
| Typ pigtail | 250um, holé vlákno |
| Délka copánku (cm) | 100±5 |
| Konektor | NA |
Informace pro objednání
| Vlnová délka | Typ Att | Napětí pohonu | Typ vlákna | Délka pigtailu | Typ pigtail | Vstup | Výstup |
1=850 nm 2=1064 nm 3=1310 nm 4=1550 nm X=Vlastní | B=Světlý D=Tma | 05=5V 15=15V | 1=SMF 28e 2=HI1060 3=MM 50/125 4=MM 62,5/125 X=Vlastní | 05=0.5m 10=1.0m | B=Holé vlákno Uvolněná trubice | 1=Žádné 2=FC/APC 3=FC/UPC 4=SC/UPC 5=SC/APC 6=LC/APC 7=LC/UPC | 1=Žádné 2=FC/APC 3=FC/UPC 4=SC/UPC 5=SC/APC 7=LC/UPC |
Populární Tagy: 1310nm 1064nm mems voa, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené
Specifikace produktů
| Provozní vlnová délka (nm) | 1310 nebo 1064 |
| Typ útlumu | Temný |
| Útlum stavu blokování (dB) | Větší nebo rovno 40 |
| Ztráta vložení (dB) | Menší nebo rovno 1,2 |
| Rozlišení útlumu | Kontinuální |
| Opakovatelnost@-20dB (20 sekund) | Menší nebo rovno 0.2 |
| Ztráta návratnosti (dB) | Větší nebo rovno 45 |
| Přenos optického výkonu (mW) | 500 |
| WDL(dB) | Menší nebo rovno {{0}},5@0dB, Menší nebo rovno 1,5@20dB v rozpětí 20nm |
| Doba odezvy (ms) | 2 |
| Hnací napětí (V) | 6.5 |
| Spotřeba energie (mW) | Menší nebo rovno 2 |
Provoz/skladovací teplota/Vlhkost:
| Provozní teplota (stupně) | -5~ plus 75 |
| Skladovací teplota (stupně) | -40~ plus 85 |
| Provozní vlhkost (v procentech RH) | 5~95 |
| Skladovací vlhkost (% RH) | 5~95 |
Pigtail a konektory
| Typ vlákna | Corning SMF 28e/HI1060 |
| Typ pigtail | 250um, holé vlákno |
| Délka copánku (cm) | 100±5 |
| Konektor | NA |
Informace pro objednání
| Vlnová délka | Typ Att | Napětí pohonu | Typ vlákna | Délka pigtailu | Typ pigtail | Vstup | Výstup |
1=850 nm 2=1064 nm 3=1310 nm 4=1550 nm X=Vlastní | B=Světlý D=Tma | 05=5V 15=15V | 1=SMF 28e 2=HI1060 3=MM 50/125 4=MM 62,5/125 X=Vlastní | 05=0.5m 10=1.0m | B=Holé vlákno Uvolněná trubice | 1=Žádné 2=FC/APC 3=FC/UPC 4=SC/UPC 5=SC/APC 6=LC/APC 7=LC/UPC | 1=Žádné 2=FC/APC 3=FC/UPC 4=SC/UPC 5=SC/APC 7=LC/UPC |


