Profil produktu
XGPON ONT 2.5G 3GE POTS WiFi6 je optické terminálové přístupové zařízení XGPON (AX3000Mbps), které je vysoce integrované s dvoufrekvenčním Wi-Fi6. Je to konečný produkt optického vlákna pro operátory. Díky upstream technologii GPON zajišťuje AFXG-5100XWE přístup s ultrašířkou pásma, který poskytuje rychlost až 2,5 Gb/s. Zařízení je vybaveno základními funkcemi směrování a poskytuje uživatelům základní funkce WIFI, směrování a funkce gigabitového Ethernetu.
Upstream síťové porty AFXG-5100XWE jsou porty XGPON. Porty pro následné uživatele zahrnují čtyři elektrické porty GE, jeden port USB, jeden port VOIP a porty AX3000 WiFi6 WLAN.
Specifikace produktu
| WiFi6 (AX3000) | |
| WiFi protokol | 2,4 GHz podporuje 802.11b/g/n/ax |
| 5GHz podporuje 802.11a/n/ac/ax | |
| Vysílat výkon | 2,4G 100mW, 5G/200mW |
| Zisk antény | 5 dBi |
| Anténa | duální anténa MIMO (2*2) (2,4G a 5G) |
| proniknout do WLAN | jedna železobetonová stěna nebo dvě běžné cihlové stěny (neželezobeton) |
| Možnost připojení WLAN | 64/SSID |
| kanál | 2,4 GHz (kanál 1-13) |
| 5 GHz (kanál 36-161 ) | |
| WPS | WLAN koncová zařízení s funkcí WPS Push Button navážou spojení do 2 minut |
| Funkce zabezpečení WLAN | WPA-PSK,WPA2-PSK,WPA3,WPA-PSK/WPA2-PSK |
| AES, AES+TKIP | |
| Rychlost vzduchu | 574 Mbps (2,4 GHz), 2402 Mbps (5 GHz) |
| Vysílání multicast | WMM (Wi-Fi Multi Media) |
Funkce rozhraní
- 1 * Rozhraní XGPON: rozhraní SC/UPC/APC, standard XGPON
- 1*2,5G+3*GE, 1000 MBPS, RJ - 45, standard IEEE802.3-2005
- 1 * Rozhraní VOIP: v souladu se standardem G. 711 a/u, G. 729 a/b, G. 722
- 1 * Rozhraní USB: standardní rozhraní USB 3.{2}}
- Dvoupásmová WIFI6 AX3000 (2 × 2 MIMO (2,4G a 5G))
Funkce produktů
1) XGPON
- Vyhovuje standardu ITU-T G.987.3, G.988, G.989
- ITU-T G.987.3, G.988, G.989
- 15 portů TCONT/256GEM
- Alespoň 8 výstupních front na TCONT
- Režim mapování drahokamů VLAN/ priorita/VEIP
- SN/LOID/SN+ Ověření heslem
- Sledování výkonu: eth/Gem port
- Umírající zalapal po dechu
2) Funkce vrstvy 3
- PPPoE/statická IP/DHCP NAT/NAPT
- Přesměrování portů ALG, UPnP
- DDNS
- Duální zásobník IPv6/IPv4 a DS-Lite
- Statické/Výchozí trasy
- Více služeb na jednom WAN portu
- RIPv2 s pasivním režimem
3) Funkce vrstvy 2
- MAC učení (SVL)/stárnutí
- Podporujte maximální délku rámce až 1518 bajtů
- Označování VLAN pro neoznačené pakety
- Podpora VLAN 1-4094
- VLAN transparentní/překlad
4) QoS
- Podpora 8 front s přísnou prioritou
- Omezení rychlosti ethernetového portu
- 802.1 priorita
- SP/WRR
- Klasifikace toku služeb
5) Multicast
- IGMP v2 (RFC 2236) a IGMP v3 (RFC 3376)
- IGMP snooping a IGMP Proxy
- MLD v1/v2 řekl:
6) Management
- OMCI/Webové uživatelské rozhraní/TR069
- Správa Telnet/SSH pomocí CLI
- příkazy Zálohování a vrácení softwaru se dvěma systémy
Populární Tagy: xgpon ont 2,5g 3ge hrnce wifi6, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené


