Profil produktu
Kabel 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC poskytuje vysokorychlostní řešení s nízkou latencí a nízkou spotřebou pro přenos velkého množství dat.
Kabel 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC je jednoduchý a cenově výhodný způsob připojení různých zařízení v síti, jako jsou přepínače, servery, síťové adaptéry a zařízení datových center.
Kabel 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 AOC je vhodný pro spojení na krátkou vzdálenost a lze jej použít k připojení portů 100G QSFP v rámci stojanu nebo přes sousední stojany pro vytvoření spojení 100G s praktickými ekonomickými výhodami.
Specifikace produktu
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | QSFP28 až SFP28 |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Délka kabelu | 3m až 30m |
| Maximální přenosová rychlost | až 100 Gbps |
| Přenosová vzdálenost | až 150m (OM3) |
| Spotřeba energie | 100G<2.5W, 25G <1W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Provozní nadmořská výška | 0-10,000 ft Síla |
| Protokoly | SFF-8636, 1x InfiniBand QDR,DDR,SDR, 100G Gigabit Ethernet |
| Teplota | 0 až 70 stupňů (32 až 158 stupňů F) |
| Aplikace | 100G Ethernet,4x25Gbe-SR, InfiniBand QDR, SDR, DDR, Ostatní optické spoje |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | QSFP28 MSA SFF-8636, SFP28 MSA SFF-8431 a SF-8472, RoHS 6/6 |
Vlastnosti produktu

vysoká hustota a nízká spotřeba energie
Kabel AOC s vysokou hustotou 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC je ideální pro přenos dat rychlostí 100 Gb/s v rámci sousedních stojanů a mezi nimi.
4X 25G SFP28 AOC Breakout Cable umožňuje každému kanálu přenášet data rychlostí až 25,78125 Gbps, čímž je dosaženo lepšího výkonu, pokud jde o efektivitu přenosu a výkon.
S multimodovými optickými kabely 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC Cable poskytuje vynikající výkon, ultra vysokou kvalitu a spolehlivé připojení.
Maximální spotřeba 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 AOC kabelu je menší než 2,5W

Vysoký standard požadavku na zajištění přenosu dat
Aktivní optické kabely 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC jsou v souladu se standardy MSA vyměnitelnými za provozu, QSFP28 MSA SFF-8636, SFP28 MSA SFF-8431 a SF{10}}, standardy RoHS, CFR standardy a standardy CR, což zjednodušuje kabeláž a poskytuje nákladově efektivní způsob trasování na krátké vzdálenosti.
Vysoká stabilita kabelu 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 AOC: Funguje při okolní teplotě od 0 stupňů do +70 stupňů, podporuje také 100G Ethernet, 4x25Gbe-SR, InfiniBand QDR, SDR, DDR, Další optické spoje.

Plně přizpůsobitelné značkám a různým typům zařízení
Kabel 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC je vysokorychlostní kabel 40GBASE-AOC a ethernetové elektrické rozhraní vyhovující standardům v kompaktním provedení QSFP28 pro vysokou hustotu panelů v síťových zařízeních.
Kabel 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC je 100% testován TDR a VNA a je 100% kompatibilní s prostředími přepínačů pro bezchybný provoz.
Kabel 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 AOC je kompatibilní s Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a dalšími podobnými značkami.

Hot Pluggable Kompaktní design
Díky kompaktnímu designu 100G QSFP28 až 4X 25G SFP28 Breakout AOC Cable se snadnou plug-and-play může zabránit provozním chybám, snížit konstrukční chyby a zajistit dobré mechanické vlastnosti, vysoký výkon a spolehlivost.
Aplikace

Datové centrum s vysokou hustotou

Páteřní síť

Připojení optického modulu
Certifikáty

COC

COC

ISO
FCC SDoC
Doručení (7-15 dní)

OPTICO nabízí řadu spolehlivých možností doručení, včetně letecké přepravy, námořní přepravy, pozemní přepravy a expresní přepravy prostřednictvím důvěryhodných poskytovatelů, jako jsou FedEx, DHL a UPS. Ať už potřebujete rychlost, hospodárnost nebo flexibilitu, OPTICO vám pomůže. Důvěřujte společnosti OPTICO, že dostanete své produkty tam, kam potřebují, bezpečně a včas.
Jak můžeme stát při vás

Rychlá odezva do 24 hodin

Individuální poradenská služba

Individuální poradenská služba

Super přísná kontrola kvality

Obrovská výrobní kapacita

Nikdy svévolně neměňte cenu
Poprodejní služby
Pokud narazíte na problémy s vaším optickým komunikačním zařízením nebo systémem, můžete nás kontaktovat a odeslat požadavek na servis prostřednictvím:
Telefon: +86-755-33532578
Email: sales@fiberopticom.com
WhatsApp: 8619129420326
FAQ
Q: Co je aktivní optický kabel AOC?
Jedná se o vysokorychlostní kabel pro přenos dat, který k přenosu dat využívá optickou technologii.
Q: Jaký je rozdíl mezi AOC a DAC?
A:
1. AOC a DAC mají různá přenosová média
Kabely AOC jsou vyrobeny z materiálů z optických vláken a patří do oblasti komunikace s optickými vlákny, zatímco kabely DAC jsou vyrobeny z měděných drátů a patří do oblasti elektrických komunikací.
2. AOC a DAC mají různé přenosové vzdálenosti
AOC používá interně přenos optických vláken, takže přenosová vzdálenost je dlouhá, kabeláž je pohodlná a není citlivá na elektromagnetické záření;
DAC interně používá měď, takže přenosová vzdálenost je extrémně krátká a bude vystavena elektromagnetickému rušení.
3. AOC a DAC mají odlišnou vnitřní optiku
AOC obsahuje uvnitř laser,
DAC neobsahují uvnitř žádnou optiku, takže mají nízkou spotřebu energie a nižší vložný útlum.
4. AOC a DAC mají různé náklady
Materiály optických vláken AOC jsou dražší než měděné kabely a náklady na lasery jsou také vysoké, takže cena AOC je mnohem vyšší než cena DAC.
Q: Co je 100G QSFP28?
100g QSFP28 je určen pro vysokorychlostní přenos dat 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand a 32G Fibre Channel.
Populární Tagy: 100g qsfp28 až 4x 25g sfp28 breakout aoc kabel, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | QSFP28 až SFP28 |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Délka kabelu | 3m až 30m |
| Maximální přenosová rychlost | až 100 Gbps |
| Přenosová vzdálenost | až 150m (OM3) |
| Spotřeba energie | 100G<2.5W, 25G <1W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Provozní nadmořská výška | 0-10,000 ft Síla |
| Protokoly | SFF-8636, 1x InfiniBand QDR,DDR,SDR, 100G Gigabit Ethernet |
| Teplota | 0 až 70 stupňů (32 až 158 stupňů F) |
| Aplikace | 100G Ethernet,4x25Gbe-SR, InfiniBand QDR, SDR, DDR, Ostatní optické spoje |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | QSFP28 MSA SFF-8636, SFP28 MSA SFF-8431 a SF-8472, RoHS 6/6 |





