Profil produktu
Aktivní optický kabel 25G SFP28 až SFP28 s optickými transceivery SFP28 až SFP28, aktivní optický kabel SFP{5}}G AOC kombinuje optické transceivery, kabely z optických vláken a zařízení v datovém centru, a to nákladově efektivně, odstraňuje nepořádek a složitá kabelová připojení a zjednodušuje vedení kabelů v počítačové učebně.
Aktivní optický kabel SFP28 25G AOC má větší hmotnost a má menší poloměr ohybu, což zjednodušuje správu kabelů při nasazení s vysokou hustotou.
Specifikace produktu
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | SFP28 až SFP28 |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Délka kabelu | 3m až 30m |
| Spotřeba energie | <1 W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Provozní nadmořská výška | 0-10,000 ft Síla |
| Protokoly | Ethernet 802.3 IEEE |
| Teplota | 0 až 70 stupňů (32 až 158 stupňů F) |
| Aplikace | 25GBASE-SR Ethernet, servery, přepínače, úložiště a adaptéry hostitelských karet EDR InfiniBand |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | GR-20-CORE, GR-326-CORE, GR-1435-CORE, SFF-8449 a 8636 |
Vlastnosti produktu

vysoký výkon pro zajištění přenosu dat
Aktivní optický kabel 25G SFP28 To SFP28
Vyhovuje standardům MSA vyměnitelným za provozu, standardům GR-20-CORE, GR-326-CORE, GR-1435-CORE, SFF-8449 a 8636, standardům RoHS, CFR standardy a standardy ČR,
SFP{{0}}G AOC Vysoká stabilita: vlnová délka je 850 nm, délka kabelu je 3 m až 30 m, teplota pracovního prostředí může dosáhnout 0 stupňů až +70 stupňů, podporuje IEEE 802.3, 100G Ethernet, EDR InfiniBand a 32G Fibre Channel a je konfigurován v reálném čase
Maximální spotřeba kabelu SFP28 25G AOC je menší než 1,5 W

Vysoká hustota Nízká spotřeba energie
Aktivní optický kabel 25G SFP28 až SFP28 s vysokou hustotou zjednodušuje správu kabelů v nasazeních s vysokou hustotou díky nižší hmotnosti a užším poloměrům ohybu.
Aktivní optický kabel 25G SFP28 to SFP28 využívá multimódové optické a duplexní aktivní optické kabely, které poskytují vynikající výkon, špičkovou kvalitu a spolehlivé připojení.

Plně přizpůsobitelné značkám a zařízením
Aktivní optický kabel 25G SFP28 To SFP28 vyrobený v továrně OPTICO vynikající kvalita se plně přizpůsobí různým značkám a vybavení
Aktivní optický kabel 25G SFP28 To SFP28 využívá značky včetně Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox atd., čímž poskytuje všestranné a přizpůsobivé možnosti nasazení a podporuje kapacitu přenosu dat 25G.
SFP28 AOC se může hladce připojit k různým přepínačům, serverům, síťovým adaptérům a zařízením datových center v síti.
25G SFP28 To SFP28 AOC prošlo 100% testováním TDR a VNA a je 100% kompatibilní s prostředím přepínačů, což zajišťuje perfektní provoz.

Hot Pluggable Kompaktní design
Vyznačuje se kompaktním designem, který lze snadno připojit a spustit, zabraňuje chybám při obsluze a omezuje konstrukční chyby, zajišťuje dobré mechanické vlastnosti, vysoký výkon a spolehlivost.
Délky aktivního optického kabelu 25G SFP28 až SFP28 jsou 3 m, 5 m, 7 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m a 30 m a lze je také přizpůsobit
Aplikace

Datové centrum s vysokou hustotou

Páteřní síť

Připojení optického modulu
Certifikáty

COC

COC

ISO
FCC SDoC
Doručení (7-15 dní)

OPTICO nabízí řadu spolehlivých možností doručení, včetně letecké přepravy, námořní přepravy, pozemní přepravy a expresní přepravy prostřednictvím důvěryhodných poskytovatelů, jako jsou FedEx, DHL a UPS. Ať už potřebujete rychlost, hospodárnost nebo flexibilitu, OPTICO vám pomůže. Důvěřujte společnosti OPTICO, že dostanete své produkty tam, kam potřebují, bezpečně a včas.
Jak můžeme stát při vás

Rychlá odezva do 24 hodin

Individuální poradenská služba

Individuální poradenská služba

Super přísná kontrola kvality

Obrovská výrobní kapacita

Nikdy svévolně neměňte cenu
Poprodejní služby
Pokud narazíte na problémy s vaším optickým komunikačním zařízením nebo systémem, můžete nás kontaktovat a odeslat požadavek na servis prostřednictvím:
Telefon: +86-755-33532578
Email: sales@fiberopticom.com
WhatsApp: 8619129420326
FAQ
Q: Co je aktivní optický kabel AOC?
Jedná se o vysokorychlostní kabel pro přenos dat, který k přenosu dat využívá optickou technologii.
Q: Jaký je rozdíl mezi AOC a DAC?
A:
1. AOC a DAC mají různá přenosová média
Kabely AOC jsou vyrobeny z materiálů z optických vláken a patří do oblasti komunikace s optickými vlákny, zatímco kabely DAC jsou vyrobeny z měděných drátů a patří do oblasti elektrických komunikací.
2. AOC a DAC mají různé přenosové vzdálenosti
AOC používá interně přenos optických vláken, takže přenosová vzdálenost je dlouhá, kabeláž je pohodlná a není citlivá na elektromagnetické záření;
DAC interně používá měď, takže přenosová vzdálenost je extrémně krátká a bude vystavena elektromagnetickému rušení.
3. AOC a DAC mají odlišnou vnitřní optiku
AOC obsahuje uvnitř laser,
DAC neobsahují uvnitř žádnou optiku, takže mají nízkou spotřebu energie a nižší vložný útlum.
4. AOC a DAC mají různé náklady
Materiály optických vláken AOC jsou dražší než měděné kabely a náklady na lasery jsou také vysoké, takže cena AOC je mnohem vyšší než cena DAC.
Populární Tagy: 25g sfp28 až sfp28 aktivní optický kabel, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | SFP28 až SFP28 |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Délka kabelu | 3m až 30m |
| Spotřeba energie | <1 W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Provozní nadmořská výška | 0-10,000 ft Síla |
| Protokoly | Ethernet 802.3 IEEE |
| Teplota | 0 až 70 stupňů (32 až 158 stupňů F) |
| Aplikace | 25GBASE-SR Ethernet, servery, přepínače, úložiště a adaptéry hostitelských karet EDR InfiniBand |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | GR-20-CORE, GR-326-CORE, GR-1435-CORE, SFF-8449 a 8636 |




