Shenzhen Optico Communication Co., Ltd. je jedním z nejdůvěryhodnějších výrobců a dodavatelů aoc jumper 100g qsfp28 v Číně. Neváhejte a velkoobchodujte vysoce kvalitní přizpůsobené produkty za konkurenceschopnou cenu z naší továrny. Pokud máte jakýkoli dotaz na bezplatný vzorek, neváhejte nám poslat e-mail.
Profil produktu
AOC (Active Optical Cable) je vysokorychlostní -přímo{1}}připojitelná optická sestava používaná k připojení síťového hardwaru, jako jsou přepínače, směrovače a servery. Kategorie podle rychlosti přenosu dat má řady 10G, 40G, 100G, 200G a vyšší.
AOC jumper 100G QSFP28 poskytuje vysoko-rychlostní, nízkou{3}}latenci a nízkou{4}}řešení pro přenos velkého množství dat. Je to jednoduchý a nákladově-efektivní způsob připojení různých zařízení v síti, jako jsou přepínače, servery, síťové adaptéry a zařízení datových center.
Skládá se ze dvou transceiverů QSFP28 trvale připojených k multimódovému optickému kabelu, které poskytují řešení plug{1}}and{2}}pro systémy přenosu dat 100 Gb/s. Funguje dobře pro spojení na krátkou{5}}vzdálenost a lze jej použít k připojení 100G QSFP portů v rámci stojanu nebo přes sousední stojany k vytvoření 100G spojení s praktickými ekonomickými výhodami.
Specifikace produktu
| Značka | OPTICO |
| Konfigurace | QSFP28 až QSFP28 |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Délka kabelu | 3m až 30m |
| Maximální přenosová rychlost | až 100 Gbps |
| Přenosová vzdálenost | až 300 m (OM3-300) |
| Spotřeba energie | 100G<2.5W, 25G <1W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Provozní nadmořská výška | Výkon 0-10 000 stop |
| Protokoly | SFF-8636, 1x InfiniBand QDR,DDR,SDR, 100G Gigabit Ethernet |
| Teplota | 0 až 70 stupňů (32 až 158 stupňů F) |
| Aplikace | 100G Ethernet,4x25Gbe-SR, InfiniBand QDR, SDR, DDR, Další optické spoje |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | QSFP28 MSA SFF-8636, SFP28 MSA SFF-8431 a SF-8472, RoHS 6/6 |
Aplikace

Datové centrum s vysokou-hustotou

Páteřní síť

Připojení optického modulu
Certifikáty

COC

COC

ISO
FCC SDoC
Doručení (7-15 dní)

OPTICO nabízí řadu spolehlivých možností doručení, včetně letecké přepravy, námořní přepravy, pozemní přepravy a expresní přepravy prostřednictvím důvěryhodných poskytovatelů, jako jsou FedEx, DHL a UPS. Ať už potřebujete rychlost, efektivitu nákladů{1}} nebo flexibilitu, OPTICO vám pomůže. Důvěřujte společnosti OPTICO, že dostanete své produkty tam, kam potřebují, bezpečně a včas.
Jak můžeme stát při vás

Rychlá odezva do 24 hodin

Konzultační služba-k-jedné

Konzultační služba-k-jedné

Super přísná kontrola kvality

Obrovská výrobní kapacita

Nikdy svévolně neměňte cenu
Poprodejní-služby
Pokud narazíte na problémy s vaším optickým komunikačním zařízením nebo systémem, můžete nás kontaktovat a odeslat požadavek na servis prostřednictvím:
Telefon: +86-755-33532578
E-mail: sales@fiberopticom.com
WhatsApp: 8619129420326
FAQ
Q: Co je aktivní optický kabel AOC?
Jedná se o vysokorychlostní kabel{0}}pro přenos dat, který k přenosu dat využívá optickou technologii.
Q: Jaký je rozdíl mezi AOC a DAC?
A:
1. AOC a DAC mají různá přenosová média
Propojovací kabely AOC jsou vyrobeny z materiálů s optickými vlákny a patří do oblasti komunikace s optickými vlákny, zatímco kabely DAC jsou vyrobeny z měděných drátů a patří do oblasti elektrických komunikací.
2. AOC a DAC mají různé přenosové vzdálenosti
AOC používá interně přenos optických vláken, takže přenosová vzdálenost je dlouhá, kabeláž je pohodlná a není citlivá na elektromagnetické záření;
DAC interně používá měď, takže přenosová vzdálenost je extrémně krátká a bude vystavena elektromagnetickému rušení.
3. AOC a DAC mají odlišnou vnitřní optiku
AOC obsahuje uvnitř laser,
DAC neobsahují uvnitř žádnou optiku, takže mají nízkou spotřebu energie a nižší vložný útlum.
4. AOC a DAC mají různé náklady
Materiály optických vláken AOC jsou dražší než měděné kabely a náklady na lasery jsou také vysoké, takže cena AOC je mnohem vyšší než cena DAC.
Q: Co je 100G QSFP28?
100g QSFP28 je určen pro vysokorychlostní-přenos dat 100 Gigabit Ethernet, EDR InfiniBand a 32G Fibre Channel.
Populární Tagy: aoc jumper 100g qsfp28, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | QSFP28 až SFP28 |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Délka kabelu | 3m až 30m |
| Maximální přenosová rychlost | až 100 Gbps |
| Přenosová vzdálenost | až 150m (OM3) |
| Spotřeba energie | 100G<2.5W, 25G <1W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 až 70 °C |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Provozní nadmořská výška | Výkon 0-10 000 stop |
| Protokoly | SFF-8636, 1x InfiniBand QDR,DDR,SDR, 100G Gigabit Ethernet |
| Teplota | 0 až 70 stupňů (32 až 158 stupňů F) |
| Aplikace | 100G Ethernet,4x25Gbe-SR, InfiniBand QDR, SDR, DDR, Další optické spoje |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | QSFP28 MSA SFF-8636, SFP28 MSA SFF-8431 a SF-8472, RoHS 6/6 |


