Profil produktu
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD je standard speciálně vyvinutý pro připojení 400gigabitových ethernetových linek pomocí multimódových optických kabelů OM4. Každý konec obsahuje osm optických přijímačů a vysílačů s vícevidovými vlákny (MMF) a každý přijímač a vysílač může přenášet data rychlostí až 53 Gb/s.
Kabely 400G QSFP-DD AOC jsou ekonomické a snadno se obsluhují.
Tenké a lehké kabely 400G QSFP-DD AOC zjednodušují správu kabelů a umožňují efektivní přenos dat.
Proto se aktivní optické kabely 400G QSFP-DD široce používají k připojení HPC, přepínačů, serverů, síťových adaptérů a zařízení datových center a dokonce i k připojení cloudů a superpočítačů.
Specifikace produktu
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | QSFP-DD až QSFP-DD |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Přenosová vzdálenost | 50m |
| Maximální přenosová rychlost | až 400 Gbps |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Spotřeba energie | Menší nebo rovno 10W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 stupňů |
| Skladovací teplota | -40 až 70 stupňů |
| Modulační formát | PAM4 |
| Typ vysílače | VSCEL |
| Protokoly | 8x50G PAM4 přečasovaný 400GUAI-8,IEEE 802.3bs,IEEE 802.3cd, OIF-CEI-04.0, QSFP-DD MSA,QSFP-DD CMIS - rev4p0 |
| CDR (Obnova hodin a dat) | TX & RX Vestavěný CDR |
| Aplikace | Podporuje 200 GAUI-4, 8x 50G-PAM4, jiné optické spoje |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | V souladu s RoHS |
Vlastnosti produktu

vysoká hustota a nízká spotřeba energie
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD AOC je ideální volbou pro dosažení rychlosti přenosu dat až 200 Gb/s v rámci sousedních stojanů a mezi nimi.
Tento specifický aktivní optický kabel 400G QSFP-DD využívá technologii multimódového vlákna a obousměrného aktivního optického kabelu a nabízí vynikající výkon a kvalitu pro zajištění spolehlivého připojení. Je vhodný pro prostředí s vysokou hustotou a může splnit požadavky na vysokokapacitní přenos dat.
Kromě toho má aktivní optický kabel 400G QSFP-DD maximální spotřebu energie méně než 10 W, což přispívá k zachování energetické účinnosti a spolehlivosti v datových centrech.

Vysoký standard požadavku na zajištění přenosu dat
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD Aktivní optický kabel vyhovuje za provozu vyměnitelným, kompatibilním s 200GAUI-4, 8x 50G-PAM4,jinými optickými spoji, standardy RoHS 6/6, standardy CFR a standardy CR, což zjednodušuje kabeláž a poskytování ekonomického a efektivního řešení kabeláže na krátké vzdálenosti.
Vysoká stabilita aktivního optického kabelu 400G QSFP-DD je zřejmá, protože může fungovat v okolních teplotách v rozsahu od 0 stupňů do +70 stupňů.
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD AOC navíc podporuje 8x50G PAM4 retimed 400GUAI-8,IEEE 802.3bs,IEEE 802.3cd, OIF-CEI-04.0 , QSFP-DD MSA, QSFP-DD CMIS-rev4p0 a další optické spoje pro zajištění bezproblémové konektivity a výkonu v různých síťových prostředích.

Plně přizpůsobitelné značkám a různým typům zařízení
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD je ideální pro dosažení rychlosti přenosu dat až 400 Gb/s v cloudech a superpočítačích.
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD AOC využívá multimódové vlákno s vynikajícím výkonem a vynikající kvalitou pro zajištění spolehlivého připojení. Je vhodný pro prostředí s vysokou hustotou a může vyhovět potřebám vysokokapacitního přenosu dat.
Kromě toho je maximální spotřeba aktivního optického kabelu 400G QSFP-DD nižší než 10 W, což pomáhá udržovat energetickou účinnost a spolehlivost datového centra.

Hot Pluggable Kompaktní design
Aktivní optický kabel 400G QSFP-DD je navržen tak, aby byl kompaktní a plug-and-play, účinně se vyhnul provozním chybám, omezil konstrukční chyby a zajistil dobrý mechanický výkon, vysoký výkon a spolehlivost.
Aplikace

Datové centrum s vysokou hustotou

Páteřní síť

Připojení optického modulu
Certifikáty

COC

COC

ISO
FCC SDoC
Doručení (7-15 dní)

OPTICO nabízí řadu spolehlivých možností doručení, včetně letecké přepravy, námořní přepravy, pozemní přepravy a expresní přepravy prostřednictvím důvěryhodných poskytovatelů, jako jsou FedEx, DHL a UPS. Ať už potřebujete rychlost, hospodárnost nebo flexibilitu, OPTICO vám pomůže. Důvěřujte společnosti OPTICO, že dostanete své produkty tam, kam potřebují, bezpečně a včas.
Jak můžeme stát při vás

Rychlá odezva do 24 hodin

Individuální poradenská služba

Individuální poradenská služba

Super přísná kontrola kvality

Obrovská výrobní kapacita

Nikdy svévolně neměňte cenu
Poprodejní služby
Pokud narazíte na problémy s vaším optickým komunikačním zařízením nebo systémem, můžete nás kontaktovat a odeslat požadavek na servis prostřednictvím:
Telefon: +86-755-33532578
Email: sales@fiberopticom.com
WhatsApp: 8619129420326
Populární Tagy: 400g qsfp-dd aoc kabel, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené
| Značka | OPTICO |
| Typ konektoru | QSFP-DD až QSFP-DD |
| Kompatibilní zařízení | Cisco, Juniper, Huawei, H3C, Mellanox a další značky |
| Typ kabelu | MMF |
| Vlnová délka | 850 nm |
| Přenosová vzdálenost | 50m |
| Maximální přenosová rychlost | až 400 Gbps |
| Relativní vlhkost | 5 až 95 % |
| Spotřeba energie | Menší nebo rovno 10W |
| Napájení | 3.3V |
| Teplota provozního pouzdra | 0 až 70 stupňů |
| Skladovací teplota | -40 až 70 stupňů |
| Modulační formát | PAM4 |
| Typ vysílače | VSCEL |
| Protokoly | 8x50G PAM4 přečasovaný 400GUAI-8,IEEE 802.3bs,IEEE 802.3cd, OIF-CEI-04.0, QSFP-DD MSA,QSFP-DD CMIS - rev4p0 |
| CDR (Obnova hodin a dat) | TX & RX Vestavěný CDR |
| Aplikace | Podporuje 200 GAUI-4, 8x 50G-PAM4, jiné optické spoje |
| Speciální funkce | Plug and play |
| MSA a dodržování standardů | V souladu s RoHS |


